| Outlet | |
|---|---|
| Stanje | Servisiran, sitni tragovi korišćenja. |
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 16 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.200 |
| Format rezolucije | WUXGA |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 60Hz |
| Ostalo | Anti-glare, TÜV Rheinland-certified, High-brightness 300-nit, 45% NTSC color gamut, 16:10 |
| Memorija (RAM) | |
|---|---|
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Broj slotova | 1 |
| Popunjeni slotovi | 1 |
| Slobodni slotovi | 0 |
| Integrisano | 8GB |
| Grafika | |
|---|---|
| Tip grafičke | Integrisana |
| Grafika | AMD Radeon |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
| Priključci / Slotovi | |
|---|---|
| HDMI priključci | 1x HDMI 1.4 |
| Ukupno USB priključaka | 4 |
| USB-A priključci | 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1), 1x USB 2.0 |
| USB-C priključci | 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| Audio | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| Ostali priključci / Slotovi | 1x DC ulaz |
| Napomena | Power Delivery preko USB-C |
| Audio | |
|---|---|
| Zvučnici | Da |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Ostalo | Cortana support, SonicMaster |
| Baterija | |
|---|---|
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 3 |
| Kapacitet baterije | 42Whr |
| Ostalo | 3S1P |
| Ostale karakteristike | |
|---|---|
| AC Adapter (punjač) | 45W |
| Podržane tehnologije | Splendid, Function key lock, WiFi SmartConnect, AI Noise Canceling, Fan Profile, TaskFirst, Link to MyASUS, System diagnosis, Battery health charging, Live update, ASUS Intelligent Performance technology |
| Standardi zaštite i izdržljivosti | Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Procesor / Čipset | |
|---|---|
| Proizvođač procesora | AMD |
| Serija procesora | Ryzen 7000 |
| Klasa procesora | AMD Ryzen 7 |
| Model procesora | 7730U |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 16 |
| Radni takt procesora | 2.0 GHz (4.5 GHz) |
| Keš memorija procesora | 20MB |
| Skladištenje podataka | |
|---|---|
| SSD | 1TB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe PCIe 3.0 |
| Disk slotovi | 1 |
| Raspoloživi slotovi | 0 |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 12 meseci |
| Mreža | |
|---|---|
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth verzija | 5.3 |
| Ostale osobine | Dual band 1×1 |
| Bezbednost | |
|---|---|
| TPM | Da |
| Čitač otiska prsta | Ugrađen |
| Kamera | |
|---|---|
| Rezolucija | 720p |
| Tastatura | |
|---|---|
| Slovni raspored tastera | YU |
| Numerički deo tastature | Da |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Ostalo | Backlit chiclet, Num-key |
| Softver | |
|---|---|
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Programi / Ekskluzivne aplikacije / Servisi | McAfee |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Materijal | Plastika |
| Dimenzije | 358.7mm x 249.5mm x 19.9mm |
| Masa | 1.88kg |
| Masa (raspon) | 1kg – 2kg |
| Boja | Siva |
| Opis boje | Cool Silver |
| Stanje | Servisirano, Neadekvatna ambalaža, Sitni tragovi korišćenja |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |