
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Mašina za pranje sudova |
| Konstrukcija | Samostojeća |
| Energetska klasa | D |
| Potrošnja energije | 0.849 kWh/24h |
| Potrošnja vode | 11.5l |
| Broj kompleta | 14 |
| Broj programa | 6 |
| Ostalo | |
|---|---|
| Dodatne funkcije | Polu-napunjen bubanj, Odložen start, 6 temperatura, Bezbednosno zaključavanje, Statični sistem sušenja |
| Podržane tehnologije | GlassShield Technology, SteamGloss® |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Boja | Inox |
| Visina | 85cm |
| Širina | 59.8cm |
| Dubina | 60cm |
| Težina | 43.7kg |
| Nivo buke | 47dB(A) |
| Programi za pranje sudova | |
|---|---|
| Programi | Eco program 50°C, Intenzivni program 70°C, Mini program, Program Quick & Shine, Automatski program, Program za delikatne sudove 40°C |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Napomena | Pravo na ukupnu garanciju od 5 godina (2+3) na Beko ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu: https://register.beko.com/rs-sr |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |