
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Električni šporet |
| Energetska klasa | A |
| Karakteristike ploče za kuvanje | |
|---|---|
| Tip ploče | Staklo-keramička ploča |
| Broj grejnih zona | 4 |
| Dodatne funkcije | 2x Ø140mm – 1200W, 2x Ø180mm – 1700W |
| Ostalo | |
|---|---|
| Napomena | Donji grejač, Halogeno svetlo, Nelepljivi pleh, Zagrevanje ventilatorom, Booster, Mali gril sa ventilatorom+ |
| Podržane tehnologije | Rashlađivanje ventilatorom |
| Čišćenje | SteamShine – čišćenje vodenom parom |
| Ostalo | Svetlo u rerni, Staklo na vratima koje se može skinuti, Nosači za police u 5 nivoa |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Napomena | Pravo na ukupnu garanciju od 5 godina (2+3) na Beko ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu: https://register.beko.com/rs-sr |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Karakteristike rerne | |
|---|---|
| Tip rerne | Konvencionalna |
| Zapremina | 72l |
| Gril | Da |
| Dodatne funkcije | Mehaničke komande, 6 različitih funkcija |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Boja | Bela |
| Visina | 85cm |
| Širina | 60cm |
| Dubina | 60cm |
| Dimenzije | 850mm x 600mm x 600mm |
| Težina | 49.1kg |
| Pakovanje | Žičana polica, 2 standardna pleha |
| Materijal | Metal |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |