
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Kombinovani šporet |
| Energetska klasa | A |
| Karakteristike ploče za kuvanje | |
|---|---|
| Tip ploče | Ringle + Plin |
| Broj grejnih zona | 4 (2x plin, 2x ringla) |
| Dodatne funkcije | Automatsko isključivanje gasa |
| Ostalo | |
|---|---|
| Čišćenje | SteamShine – čišćenje vodenom parom |
| Ostalo | Dečija sigurnosna zaštita, Vrata od punog stakla (fiksno) |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Napomena | Pravo na ukupnu garanciju od 5 godina (2+3) na Beko ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu: https://register.beko.com/rs-sr |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Karakteristike rerne | |
|---|---|
| Tip rerne | Ventilatorska |
| Zapremina | 66l |
| Gril | Da |
| Dodatne funkcije | 6 različitih funkcija, Halogeno osvetljenje, LED ekran |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Boja | Srebrna |
| Visina | 85cm |
| Širina | 60cm |
| Dubina | 60cm |
| Težina | 50.4kg |
| Pakovanje | 1 standardni pleh, 1 duboki pleh, 1 standardna rešetka |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |