| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Aktivni |
| Sistem | 2.0 |
| Frekventni opseg | 90Hz – 20kHz |
| Osetljivost | 90dB |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Dimenzije | 226mm x 71mm x 58.3mm |
| Masa | 327g |
| Dužina kabla | 0.8m |
| Boja | Bela |
| Pakovanje | USB Tip C – USB Tip A kabl |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Ostalo | |
|---|---|
| Upravljanje | Tasteri na zvučniku |
| Podržane tehnologije | Duplex audio, Echo cncelation |
| Napomena | Ugrađen Omni-directional mikrofon |
| Upotreba | Microsoft Teams-certified |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |