| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip slušalica | Slušalice sa mikrofonom |
| Oblik slušalica | Preko ušiju |
| Stil nošenja | Preko glave |
| Sistem | 2.0 (Stereo) |
| Frekventni opseg | 100Hz – 8kHz |
| Osetljivost | 119dB |
| Dimenzije drajvera | 28mm |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Dužina kabla | 2m |
| Boja | Crna |
| Masa | 110g |
| Materijal | Plastika |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Povezivost | |
|---|---|
| Tip povezivosti slušalica | Žične |
| Konekcija slušalica | USB tip A, USB tip C |
| Ostalo | |
|---|---|
| Podržane tehnologije | Noise cancellation, User Hearing Protection |
| Upravljanje | Tasteri na kablu |
| Ostalo | Zoom Certified, Certified for Microsoft Teams |
| Mikrofon | |
|---|---|
| Frekventni opseg | 100Hz – 14kHz |
| Osetljivost | -45dB |
| Podržane tehnologije | Uni-directional, AI Beam Forming |
| Odnos signal-šum | 53dB |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |