| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 15.6 inča |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.080 |
| Format rezolucije | Full HD |
| Tip panela | IPS |
| Osvežavanje | 144Hz |
| Ostalo | Anti-glare, 100% sRGB, 300 nita |
| Memorija (RAM) | |
|---|---|
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | SO-DIMM DDR5 |
| Broj slotova | 1 |
| Popunjeni slotovi | 1 |
| Slobodni slotovi | 0 |
| Maksimalno podržano | 32GB |
| Grafika | |
|---|---|
| Tip grafičke | Neintegrisana |
| Grafika | nVidia GeForce |
| Model grafike | GeForce RTX 4050 |
| Količina grafičke memorije | 6GB |
| Tip grafičke memorije | GDDR6 |
| Ostalo | 2.145MHz Boost Clock |
| Mreža | |
|---|---|
| Wi-Fi verzija | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth verzija | 5.2 |
| Žična mreža (LAN) | 1000Base-T (Gigabit) |
| Ostale osobine | Dual band 2×2 |
| Bezbednost | |
|---|---|
| TPM | Da |
| Kamera | |
|---|---|
| Rezolucija | 720p |
| Snimanje videa | HD 720p |
| Tastatura | |
|---|---|
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Numerički deo tastature | Da |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Ostalo | Multi-touch touchpad |
| Softver | |
|---|---|
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Ostale karakteristike | |
|---|---|
| AC Adapter (punjač) | 135W |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Procesor / Čipset | |
|---|---|
| Proizvođač procesora | Intel |
| Serija procesora | 12th Gen |
| Klasa procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | 12450HX |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 12 |
| Radni takt procesora | 3.1 GHz (4.4 GHz) |
| Keš memorija procesora | 12MB Intel Smart cache |
| Skladištenje podataka | |
|---|---|
| SSD | 512GB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe PCIe 4.0 x4 |
| Disk slotovi | 2× M.2 2242 PCIe 4.0 |
| Interfejs raspooživih slotova | 1x M.2 2242 |
| Raspoloživi slotovi | 1 |
| Optički uređaj | Bez optičkog uređaja |
| Ostalo | Mogućnost proširenja sa M2.2242 SSD-om |
| Dodatna grafika | |
|---|---|
| Proizvođač | Intel |
| Tip memorije | Deljena |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Priključci / Slotovi | |
|---|---|
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.1 |
| Ukupno USB priključaka | 3 |
| USB-A priključci | 2x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| USB-C priključci | 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (Combo Audio Jack) |
| Čitač kartica | 3-u-1 |
| Audio | |
|---|---|
| Zvučnici | Da |
| Snaga | 2x 2W |
| Mikrofon | Dual Digital-array microphones |
| Ostalo | High Definition audio, Realtek ALC3287 codec, Nahimic Audio |
| Baterija | |
|---|---|
| Kapacitet baterije | 57Wh |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Materijal | Plastika |
| Dimenzije | 359.3mm x 236mm x 22.95mm |
| Masa | 1.77kg |
| Masa (raspon) | 1kg – 2kg |
| Boja | Siva |
| Opis boje | Luna Grey |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |