| Karakteristike | |
|---|---|
| Povezivost tastature | Bežična |
| Tip povezivosti tastature | Bluetooth®, Logi Bolt USB receiver |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Dodatni tasteri | FN tasteri |
| Ostale osobine | Logitech Options+, Indikatorska svetla tastera |
| Napomena | Podesiva visina, Povezivanje između 3 uređaja, on/off prekidač |
| Napajanje | 2x AAA baterije |
| Domet | Do 10m |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Tastatura | |
|---|---|
| Povezivost tastature | Bežična |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Domet | Do 10m |
| Napajanje | 2x AAA baterije |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Dimenzije | 433.8mm x 134.8mm x 23.1mm |
| Materijal | Plastika, Aluminijum |
| Masa | 685g |
| Boja | Grafitno siva |
| Pakovanje | 2xAAA baterije, Logi Bolt USB receiver |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |