| Senzor | |
|---|---|
| Zumiranje | 4x HD (digitalni) |
| Ostale karakteristike | |
|---|---|
| Mikrofon | Ugrađen |
| Povezivost web kamere | USB Type-C, HDMI |
| Podržane tehnologije | Bluetooth®, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Napomena | Ugrađen zvučnik |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Snimanje videa | |
|---|---|
| Nativna rezolucija web kamere | 4K Ultra HD (4.096 x 2.160 ) |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Masa | 1.8kg |
| Dimenzije | 469.2mm x 73.3mm x 73mm |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | Nosač za zid, Kabl USB tip C to USB tip C (3m) |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |