| Karakteristike | |
|---|---|
| Povezivost tastature | Bežična |
| Tip povezivosti tastature | Bluetooth® |
| Napajanje | 2x AAA baterije |
| Miš | |
|---|---|
| Model | MK950 |
| Senzor | Optički |
| Povezivost | Bežična |
| Interfejs | Bluetooth®, Logi Bolt USB receiver |
| Rezolucija | 1.000dpi |
| Broj tastera | 3 |
| Domet | Do 10m |
| Baterija | 1xAA |
| Oblik | Prilagođen desnoj ruci |
| Dimenzije | 108.2mm x 61mm x 38.8mm |
| Masa | 101.3g |
| Boja | Graphite |
| Ostalo | Silent Click |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Tastatura | |
|---|---|
| Tip tastature | Membranska |
| Model tastature | MK950 |
| Povezivost tastature | Bežična |
| Tip povezivosti tastature | Bluetooth®, Logi Bolt USB receiver |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Domet | Do 10m |
| Napajanje | 2x AAA baterije |
| Dimenzije | 433.8mm x 134.8mm x 23.1mm |
| Masa | 685g |
| Boja | Graphite |
| Napomena | Podesiva visina |
| Ostalo | Povezivanje do 3 uređaja, On/off prekidač |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |