| Tastatura | |
|---|---|
| Tip tastature | Membranska |
| Model tastature | MX Keys |
| Povezivost tastature | Bežična |
| Tip povezivosti tastature | Bluetooth® |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Domet | Do 10m |
| Napajanje | Punjiva baterija |
| Dimenzije | 430.2mm x 131.63mm x 20.5mm |
| Masa | 810g |
| Boja | Tamno-siva |
| Ostalo | MX Palm rest |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Miš | |
|---|---|
| Model | MX Master 3S |
| Senzor | Optički |
| Povezivost | Bežična |
| Interfejs | Logi Bolt USB receiver |
| Rezolucija | 200dpi – 8.000dpi |
| Broj tastera | 7 |
| Domet | Do 10m |
| Baterija | Ugradjena punjiva baterija |
| Oblik | Prilagođen desnoj ruci |
| Dimenzije | 124.9mm x 84.3mm x 51mm |
| Masa | 141g |
| Boja | Tamno-siva |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |