| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip tastature | Mehanička |
| Povezivost tastature | Bežična |
| Tip povezivosti tastature | Bluetooth®, Logi Bolt USB receiver |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Ostale osobine | Mogućnost povezivanja do 3 uređaja, Logitech Options+ |
| Napajanje | Li-Po baterija, Punjiva baterija, 1500mAh |
| Domet | Do 10m |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Tastatura | |
|---|---|
| Povezivost tastature | Bežična |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Domet | Do 10m |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Dimenzije | 433.85mm x 131.55mm x 26.10mm |
| Materijal | Plastika, Aluminijum |
| Masa | 828g |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | Logi Bolt USB receiver |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |