| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Aktivni |
| Vrsta | Zvučnici za računar |
| Sistem | 2.1 |
| Žična povezivost | |
|---|---|
| Žična povezivost | 3.5mm, USB |
| 3.5mm | 1 |
| USB | 1 |
| USB verzija | 1 x microUSB |
| Ostalo | |
|---|---|
| Upravljanje | Bežični kontroler |
| Podržane tehnologije | Digital Signal Processing (DSP) |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Dimenzije subwoofera (ŠxVxD) | 234mm x 240mm x 180mm |
| Boja | Crna |
| Dimenzije prednjih satelita (ŠxVxD) | 93.9mm x 199.9mm x 85.2mm |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Masa subwoofera | 2.451g |
| Masa prednjih satelita | 2 x 390g |
| Pakovanje | 3.5mm audio kabl, 2x AAA baterije |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Subwoofer | |
|---|---|
| Snaga subwoofera | 20W |
| Materijal kućišta | Drvo |
| Sateliti | |
|---|---|
| Snaga satelita | 2 x 10W |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Bežična povezivost | |
|---|---|
| Bežična povezivost | Bluetooth |
| Bluetooth verzija | 5.0 |
| Domet | Do 20m |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |