| Karakteristike | |
|---|---|
| Povezivost miša | Bežični |
| Frekventni opseg | 2.4GHz |
| Domet | Do 10m |
| Interfejs miša | Wireless |
| Tip senzora miša | Optički |
| Rezolucija | 1.000 dpi |
| Baterija | 1xAA |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Dimenzije | 97.7mm x 61.5 mm x 35.2 mm |
| Masa | 70.5 g |
| Oblik | Prilagođen za obe ruke |
| Boja | Siva |
| Pakovanje | USB nano primo-predajnik |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |