| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 11.97 inča |
| Rezolucija ekrana | 2.000 x 1.200 |
| Format rezolucije | Full HD + |
| Tip ekrana | LCD TFT |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Bežična povezivost | |
|---|---|
| Wi-Fi standard | IEEE 802.11b/g/n |
| Bluetooth verzija | 5.0 |
| Softver | |
|---|---|
| Operativni sistem | Android 14 |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Kamera | |
|---|---|
| Rezolucija zadnje kamere | 13MP |
| Rezolucija prednje kamere | 8MP |
| Ostale karakteristike | |
|---|---|
| GPS navigacija | G-SENSOR, GPS |
| Priključci | 3.5mm audio, USB Tip C |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Dimenzije | 278.5mm x 174mm x 7.5mm |
| Masa | 545.5g |
| Materijal | Metal |
| Boja | Siva |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor | Spreadtrum T616 |
| Broj jezgara | 8 |
| Radni takt procesora | 2.0GHz |
| Grafički procesor | ARM Mali G57 MP1 |
| Memorija | |
|---|---|
| RAM memorija | 8GB |
| Unutrašnja memorija | 128GB |
| Podržane memorijske kartice | MicroSD |
| Mobilna mreža | |
|---|---|
| Tip veze | Mobilni telefon, Mobilni internet |
| Format SIM kartice | Nano-SIM |
| GSM mreža | 850MHz, 1.800MHz, 900MHz, 1.900MHz |
| WCDMA mreža | 2.100MHz, 900MHz |
| Protokoli | 4G |
| Audio | |
|---|---|
| Zvučnici | 4.0 |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Baterija | |
|---|---|
| Tip | Litijum-polimerska |
| Kapacitet | 8.000mAh |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |