| Karakteristike | |
|---|---|
| Povezivost tastature | Bežična |
| Tip povezivosti tastature | Bluetooth® |
| Miš | |
|---|---|
| Senzor | Optički |
| Povezivost | Bežična |
| Interfejs | USB bežični prijemnik |
| Rezolucija | 4.000dpi |
| Broj tastera | 6 |
| Domet | Do 10m |
| Baterija | Litijum-jonska |
| Oblik | Prilagođen za obe ruke |
| Dimenzije | 100.5mm x 65mm x 34.4mm |
| Masa | 99g |
| Boja | Crna |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Tastatura | |
|---|---|
| Tip tastature | Membranska |
| Model tastature | MX KEYS MINI |
| Povezivost tastature | Bežična |
| Tip povezivosti tastature | Bluetooth®, Logi Bolt USB receiver |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Domet | Do 10m |
| Napajanje | Litijum-jonska baterija |
| Dimenzije | 295.99mm x 131.95mm x 20.97mm |
| Masa | 506.4g |
| Boja | Crna |
| Ostalo | Indikator statusa baterije |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |