| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip tastature | Membranska |
| Povezivost tastature | Bežična |
| Tip povezivosti tastature | Bluetooth®, Logi Bolt USB receiver |
| Slovni raspored tastera | YU |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
| Ostale osobine | Logitech Options+ |
| Napajanje | Li-Po baterija, 1500mAh |
| Domet | Do 10m |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Tastatura | |
|---|---|
| Tip tastature | Membranska |
| Povezivost tastature | Bežična |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Dimenzije | 430.2mm x 131.63mm x 20.5mm |
| Masa | 810g |
| Boja | Siva |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |