| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Aktivni |
| Vrsta | Bluetooth zvučnik |
| Sistem | 3.2.1 |
| Baterija | |
|---|---|
| Kapacitet baterije | 3.100mAh |
| Autonomija | Do 24h |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Dimenzije | 241mm x 160mm x 127mm |
| Boja | Crna |
| Masa | 3kg |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Ostalo | Bluetooth dugme, IP56 standard |
| Pakovanje | AC adapter, Baza za punjenje |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Ostalo | |
|---|---|
| Podržane tehnologije | Sonos app, AirPlay2, Amazon Alexa, Sonos Voice Control |
| Upravljanje | Glasovna kontrola, Sonos app, Kontrola na dodir |
| Napomena | LED indikator |
| Žična povezivost | |
|---|---|
| Žična povezivost | USB |
| USB | 1 |
| USB verzija | 1 x USB-C |
| Bežična povezivost | |
|---|---|
| Bežična povezivost | Wi-Fi |
| Wi-Fi verzija | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Bluetooth verzija | 5.0 |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |