| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Torba za laptop |
| Podržani formati | Do 14 inča |
| Napomena | Ugrađena gornja ručka, Mekana ručka, Traka za nošenje oko vrata |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Dimenzije | 380mm x 325mm x 40mm |
| Unutrašnje dimenzije | 349mm x 249mm x 25mnm |
| Materijal | ECO 300 |
| Masa | 0.56kg |
| Boja | Siva |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |