| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Aktivna površina | 263mm x 148mm |
| Osetljivost | 8.192 nivoa pritiska |
| Interfejs | USB-C |
| Tasteri | 10 |
| Ostalo | 2 slide tastera |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Dimenzije table | 291mm x 206mm x 7mm |
| Masa table | 411g |
| Pakovanje | USB kabl, Pro Pen 3 sa 10 različitih vrhova i stalkom |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |