
| Karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Mašina za pranje sudova |
| Konstrukcija | Samostojeća |
| Energetska klasa | D |
| Potrošnja energije | 0.674 kWh/24h |
| Potrošnja vode | 11.9l |
| Broj kompleta | 10 |
| Broj programa | 5 |
| Programi za pranje sudova | |
|---|---|
| Programi | Eco program 50°C, Intenzivni program 70°C, Program Clean & Shine, Mini program, Program Quick & Shine |
| Reklamacioni period | |
|---|---|
| Napomena | Pravo na ukupnu garanciju od 5 godina (2+3) na Beko ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu: https://register.beko.com/rs-sr |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |
| Fizičke karakteristike | |
|---|---|
| Boja | Siva |
| Visina | 85cm |
| Širina | 44.8cm |
| Dubina | 60cm |
| Dimenzije | 850mm x 600mm x 450mm |
| Težina | 35.8kg |
| Nivo buke | 49dB |
| Ostalo | |
|---|---|
| Dodatne funkcije | Odložen start (3-6-9h), Polu-napunjen bubanj, Indikator soli, Auto tableta, Omekšavanje vode, 4 nivoa temperature |
| Performanse sušenja | Statično sušenje |
| Napomena | LED displej |
| Podržane tehnologije | WaterSafe, Dečija sigurnosna zaštita |
| Ostalo | Zaštita od prelivanja, Klizna korpa za escajg, 2 sklapajuća nosača za tanjire (donja korpa), 2 police u gornjoj korpi |
| Deklaracija | |
|---|---|
| Deklaracija | Tačni podaci o zemlji porekla i uvozniku navedeni su na deklaraciji proizvoda. |